Науково-практична конференція

"Дніпровські анестезіологічні зустрічі"

Науково-практична конференція «Дніпровські анестезіологічні зустрічі» відбулася у м. Дніпро 20-21 березня 2019 року. Відкрили конференцію головний лікар Обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова Сергій Анатолійович Риженко, проректор з наукової роботи Дніпропетровської медичної академії МОЗ України професор Віталій Йосипович Мамчур, член кор. НАН та НАМН України професор Людмила Василівна Новицька-Усенко та професор Юрій Юрійович Кобеляцький. Цього разу в м. Дніпро зустрілись анестезіологи та інтенсивні терапевти України, щоб обговорити найбільш важливі питання надання допомоги хворим в критичному стані та сучасні підходи до анестезіологічного забезпечення в різних напрямках хірургічного лікування хворих. Серед тем, які обговорювались під час конференції, найбільший інтерес викликали: безпека в анестезіологічній практиці, сучасні проблеми інтенсивної терапії та анестезії в акушерстві та питання медицини катастроф. В конференції прийняли участь делегати з міст Дніпро, Харків, Запоріжжя, Київ та інших. Серед поважних гостей конференції визнані експерти з анестезіології та інтенсивної терапії професори Лісний І.І., Черній В.І., Ткаченко Р.О., Тарабрін О.О., Воротинцев С.І., Волкова Ю.В. та інші.

Ми дуже вдячні спонсорам та партнерам конференції компаніям Такеда, Берлін-Хемі, Берингер Інгельхайм, Альпен Фарма, Юрія Фарм, Оріон, Ютас Екомед, Санфарма, Санофі, Біофарма, Воліс, Видавничому дому Заславський та Видавництву «Здоров’я України» за підтримку. Саме завдяки вам ця подія стала можливою.

«Дніпровські анестезіологічні зустрічі» в цьому році була проведена вперше, але враховуючи великий інтерес делегатів до обговорення практичних питань анестезіології та інтенсивної терапії, враховуючи зацікавленість практичних лікарів у зустрічах з колегами та враховуючи, що Дніпровська школа анестезіології та інтенсивної терапії є однією з найбільш авторитетних та потужних в Україні, весною 2020 року у м. Дніпро відбудеться Друга науково-практична конференція «Дніпровські анестезіологічні зустрічі».

Матеріали конференції

Материалы конференции

Інформаційні партнери