Вельмишановні колеги!

Вельмишановні колеги!

Ми раді повідомити Вам, що робота Регіонального центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро продовжується. Ситуація з розповсюдженням епідемії COVID 19, як в світі так і в Україні, впливає на всі аспекти життя, в тому числі і на умови професійної освіти.

В цій складній ситуації ми прийняли рішення продовжити освітній проект в дистанційному онлайн форматі. В цьому нас підтримує низка українських та світових експертів з анестезіології та інтенсивної терапії. Ці фахівці підтвердили намір долучитись до роботи школи в якості лекторів.

Наступний лекційний курс №1  "Дихання та грудна клітина" буде проведено 05-07 листопада 2020 року в ONLINE форматі. Ця тема, враховуючи розповсюдженням епідемії COVID 19, є зараз вкрай важливою та актуальною. Курс організовано по програмі Безперервної Медичної Освіти (Continuing Medical Education) та Безперервного Професійного Розвитку (Continuing Professional Development) СЕЕА.

shadow-ornament

Умови участі в лекційному курсі для лікарі та лікарів інтернів

Курсанти минулого лекційного курсу "Mother and child", який відбувся 2-4 липня 2020 року, за бажанням, можуть використати свій подарунковий ваучер для сплати частки реєстраційного внеску.

shadow-ornament
shadow-ornament
shadow-ornament