Цикл науково-практичних семінарів з сучасних проблем внутрішньої медицини для лікарів інтерністів та лікарів загальної практики


Програма

  1. Підходи до антикоагулянтної терапії при фібриляції передсердь на підставі клінічного спостереження (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро)
  2. Пацієнт з артеріальною гіпертензією та коморбідною патологією: вибір оптимального комбінованого лікування (доповідач – проф. О.О. Ханюков, зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДДМУ, м. Дніпро).
  3. Функція ендотелію як терапевтична мішень в кардіоваскулярному континуумі (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
  4. Вторинна екзокринна недостатність підшлункової залози: що робити та як лікувати (доповідач: проф. О.Ю. Філіппова - кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
  5. Хронічна хвороба нирок: сучасні можливості ренопротекції (доповідач – д.мед.н. С.В. Кушніренко – доцент кафедри нефрології і нирково-замісної терапії НМАПО, м. Київ).
  6. Пацієнт із стенокардією: з якими складнощами ми сьогодні стикаємося (доповідач – проф. М.Ю. Колесник, кафедра сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО ЗМАПО, м. Запоріжжя).
  7. Артеріальна гіпертензія та цукровий діабет 2 типу: в фокусі діабетична нефропатія (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
  8. Акценти ведення хворого з АГ в умовах невизначенності (доповідач – проф. Н.З. Міхайловська, зав. кафедри загальної практики - сімейної медицини та внутрішніх хвороб ЗДМУ, м. Запоріжжя).