II Щорічна науково-практична конференція "Сучасні аспекти клінічної неврології"

Міжнародний медичний форум, науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології» стартував 28-го лютого 2013 року в конференц центрі готелю «Редісон Блю Буковель».

Учасникам конференції вона запам’яталась інтенсивною науковою програмою, авторитетними спікерами, практичними майстер класами та клінічними розбірами, і все це на фоні неповторної природи зимових Карпат.

Протягом трьох днів конференції в рамках лекцій, доповідей та симпозіумів за участю  провідних неврологів України обговорювались питання діагностики та лікування судинних захворювань головного мозку, захворювань периферичної нервової системи, больвого синдрому, реабілітації після інсульту, епілепсії та багатьох інших.

Справжнім подарунком для українських неврологів стала участь в конференції закордонних спікерів, професорів Laszlo Сhibo (Угорщина) та Monika Rudzinska (Польша).

Організатори конференції Івано-Франківський Медичний Університет та Громадська організація «Асоціація розвитку медицини» (АРМЕД) дякує компаніям спонсорам конференції NYCOMED-TAKEDA, EVER, BOEHRINGER-INGELHEIM, ARTERIUM, Фармак, Фармастарс, Merz Pharma, UCB Pharma GMВH, Teva Pharmaceutical, Woerwag Pharma, Фарма Старт, Zdravo за підтримку та допомогу  ворганізації конференції.

Чудово, що такі зустрічі стають регулярними і українські лікарі можуть оговорювати з колегами з України та інших країн питання допомоги хворим з різноманітною неврологічною патологією. Сподіваємося на зустріч у наступному році в Буковелі.