Шоста щорічна науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології»

Шоста науково практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології» відбулася 16-18 березня 2017 року у Буковелі. Вже традиційно у Івано-Франківській області у самому серці карпатських гір зібралися провідні фахівці України з питань неврології та нейрохірургії. Топ темами цієї конференції стали: сучасний підхід до менеджменту больового синдрому, міждисциплінарний підхід до лікування неврологічних захворювань «На перехресті неврології, інтенсивної терапії та судинної хірургії» та безумовно нейроінфекції та аутоімунні захворювання в неврології. Організаційний комітет конференції дуже вдячний нашій гості з міста Брно, Чеська республіка, Irena Doležalová, яка люб’язно прийняла наше запрошення та приїхала поділитись своїм досвідом діагностики та лікування аутоімунних енцефалітів.

Та безумовно, сенсацією цієї конференції став майстер клас одного з найдосвідченіших світових фахівців з реабілітації та трансформації пацієнтів з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), Френка Пьюселіка. Майстер класу був організований компанією «Пьюселік консалтінг груп» та Громадською організацією «АРМЕД». Ця подія стала можлива завдяки підтримці фармацевтичної компанії «Такеда» в рамках проекта соціальної відповідальності компанії. Якщо Вас зацікавила ця тема, перейдіть за посиланням. Ви зможете подивитись відео та отримати інформаційні матеріали майстер класу.

Організатори конференції: Івано-Франківський національний медичний університет та громадська організація «АРМЕД» запросили лікарів взяти участь у сьомій щорічній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти клінічної неврології», яка відбудеться 13 - 15 березня 2018 в Буковелі, Івано-Франківська область.

Інформаційна підтримка