Сьома щорічна науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології»

13-15 березня 2018 року у Буковелі пройшла Сьома щорічна науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології». У конференції взяли участь більше двох сотень українських фахівців в питаннях неврології, нейрохірургії та інтенсивної терапії. Серед доповідачів провідні експерти неврологи, функціональні діагности, інтенсивні терапевти, нейрохірурги.

Наукова програма Сьомої науково-практичної конференції «Сучасні аспекти клінічної неврології» відрізнялася від попередніх великою кількістю інтерактивних секцій, розбором клінічних кейсів і жаркими науковими дискусіями. Топ темами цієї конференції стали: нейроінфекції і аутоімунні захворювання, корекція постінсультного когнітивного дефіциту, сучасна стратегія допомоги хворим на епілепсію.

Напевно однією з найбільш цікавих секцій став майстер-клас - Проект "Angels": проблеми імплементації в Україні. Учасники майстер-класу отримали неоціненні знання і практичні навички з організації допомоги хворим з мозковим інсультом. Ці знання та навички безумовно допоможуть у порятунку багатьох життів пацієнтів, що перенесли інсульт.

В рамках конференції відбулося нагородження переможця конкурсу молодих вчених. Переможцем стала аспірант кафедри нервових хвороб з курсу нейрохірургії та медичної генетики Української медичної стоматологічної академії Никифорова Олена Сергіївна з м. Полтава.

Організаційний комітет конференції щиро дякує всім делегатів конференції, які брали активну участь в його роботі, спонсорам і партнерам, завдяки яким стало можливим проведення конференції та звичайно ж шановним спікерам.

Особливо дякуємо спікерам, які люб'язно надали дозвіл розмістити свої презентації на сторінці звіту про конференцію.

 

 

Матеріали конференції

Інформаційні партнери