Майстер класи для терапевтів та сімейних лікарів
Лікарі загальної практики, чи як прийнято у нас казати, терапевти є однією з найбільших лікарських аудиторій. Крім того, в останній час, завдяки реформі системи охорони здоров’я України їх кількість ще збільшується. З’явися інститут сімейного лікаря.
Це одна з найбільш складних медичних спеціальностей. Лікар сімейної медицини, у відмінності від вузьких спеціалістів, повинен володіти знаннями та навичками в різних сферах медицини, вміти швидко поставити правильний діагноз, призначити необхідне обстеження та лікування, а при необхідності, своєчасно звернутися за консультацією до вузького спеціаліста. Саме тому, програми з навчання сімейних лікарів такі важливі та актуальні.
Зараз не так багато доступних для основної маси спеціалістів каналів отримання сучасної медичної інформації, а можливості практичне питання експерту и отримати професійну консультацію ще менше. .Розуміючи це, Громадська організація «АРМЕД» у листопаді 2013 року організувала серію майстер класів для терапевтів та сімейних лікарів з участю д.м.н., професора Єгорова Ілі Вадимовича (Москва)
Ілля Вадимович Єгоров – російський лікар-терапевт, кардіоревматолог, доктор медичних наук, професор Інституту підвищення кваліфікації перепідготовки кадрів РУДН, керівник терапевтичного відділення крупної приватної медичної клініки, лікар вищої категорії, медичний консультант телевізійних та радіопрограм, присвячених здоров’ю.
В рамках майстер класів обговорювались питання та лікування ДЄП, ішемічної хвороби серця, болі в спині, принципи ефективної антитромбоцитарної терапії та інші. Були прочитані лекції:
Илья Вадимович Егоров — российский врач-терапевт, кардиоревматолог, доктор медицинских наук, профессор Института повышения квалификация и переподготовки кадров РУДН, руководитель терапевтического отделения крупной частной медицинской клиники, врач высшей категории, медицинский консультант телевизионных и радиопрограмм, посвященных здоровью.
В рамках мастер классов обсуждались вопросы диагностики и лечения ДЭП, ишемической болезни сердца, боли в спине, принципы эффективной антитромбоцитарной терапии и другие. Были прочитаны лекции:
- «Старческое сердце: век изучения»;
- «Артериальная гипертензия: истины и мифы»;
- «Как лечить ДЭП, или Популярная неврология для терапевтов»;
- «ИБС: терапевт как главный специалист»;
- «Подагра: снижение сердечно-сосудистого риска»
Було проведено 5 майстер класів в містах Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ та Одеса. Більш ніж 2000 українських лікарів отримали важливі знання та навички, які дозволять кожного дня допомагати хворим з різноманітними, часом грізними недугами.