27 березня 2019 року у місті Запоріжжя відбувся Другий південно-український симпозіум "Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань". Як і минулого року симпозіум зібрав фахівців акушерів, гінекологів, педіатрів, дермато-венерологів та інтенсивних терапевтів Запорізької та Дніпропетровської областей.

Серед запрошених експертів гості з Києва та Одеси: професори Медведь В.І., Подольський В.В., Єрмоленко Т.О., Міщенко В.П. та Ткаченко Р.О.

Головні теми, які були розглянуті під час симпозіуму: невиношування вагітності на фоні баквагінозу; репродуктивне здоров’я та психосоматичні проблеми; сучасні підходи до діагностики і консервативного лікування ендометріозу; материнської смертності у фокусі перипартальної кровотечі; комплексна етапна персоніфікована підготовка до вагітності та скринінг патології шийки матки.

Головною особливістю, яка відрізняє південно-український симпозіум "Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань" від більшості інших медичних конференцій є залуження до обговорення найбільш дискусійних питань акушерства та гінекології, суміжних фахівців. У щільній співпраці з дермато-венерологами, педіатрами та анестезіологами фахівці акушер-гінекологи шукають рішення складних терапевтичних та хірургічних ситуацій.

Ми дуже раді повідомити Вам, що в березні 2020 року в місті Запоріжжя пройде Третій південно-український симпозіум "Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань".