ІІ Міжнародний симпозиум Центральної Європи з неврології, нейрохірургії та психіатрії «Карпати»

5-7 травня 2016 року. Еко курорт «Ізки» Закарпатська область. Другий Симпозіум Центральної Європи по неврології, нейрохірургії та психіатрії «Карпати».

Вперше в Україні відбулася науково практична медична конференція абсолютно нового формату.

В самому серці українських Карпат, в чудовому по красоті місці відбулася еко конференція  - Другий Симпозіум Центральної Європи з неврології, нейрохірургії та психіатрії «Карпати».

Протягом 3-х робочих днів в оточенні чудових карпатських гір та найчистішого гірського повітря 200 ведучих неврологів, нейрохірургів та психіатрів України обговорювали найбільш гострі та нагальні питання допомоги хворим пацієнтам з різноманітними неврологічними, психіатричними захворюваннями, застосовуючи міждисциплінарний підхід.

Наукова програма була побудована виключно на практичних секціях. Клінічні розбіри, майстер класи, секції «How I do it» та «How I treat it» викликали велику зацікавленість у практичних неврологів, нейрохірургів та психіатрів.

Піднявшись на горну полонину, лікарі мали можливість познайомитись з природою українських Карпат, а питання по історії медицини, неврології та нейрохірургії змусили задуматись не тільки звичайних лікарів, а і лекторів, учасників симпозіуму.

Висловлюємо щиру подяку генеральному спонсору конференції, фармацевтичній компанії Фармак, а також спонсорам конференції, фармацевтичним компаніям Такеда, Д-р Реддис, Пфайзер, Верваг фарма, Актавис, Санофи, Ворлд Медицин та Ангелини за допомогу та підтримку у підготовці та проведенні симпозіуму.