ІV міжнародний симпозіум країн Центральної Європи з неврології, нейрохірургії та психіатрії «КАРПАТИ» відбувся 15 - 17 листопада 2018 р. у конференц залі готелю "Дністер" Україна, м. Львів.

Старовинний та мальовничий Львів знову приймав делегатів однієї  з найцікавіших наукових подій України та центральної Європи з неврології, нейрохірургії та психіатрії.

Вже традиційно організаторами ІV міжнародного симпозіуму країн Центральної Європи «КАРПАТИ» стали ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та ГО "АРМЕД".

ТОП теми ІV міжнародного симпозіуму «КАРПАТИ» цього разу стали:

  • Лікування інсульту та його наслідків
  • Лікування депресії та тривожних розладів
  • Пароксизмальні стани в неврології
  • Міждисциплінарний підхід до вирішення проблеми болю

Особливий інтерес у лікарів викликали контроверсійна секція "Чи існує ДЕП?", яку проводили професори Негрич Т.І., Гриб В.А. та Насонова Т.І.

Багато питань та живо обговорення відбулося під час практичного майстер-класу "Ботуліновий токсин у практиці невролога".

З нетерпінням чекаємо зустрічі на наступному, вже V міжнародному симпозіуму країн Центральної Європи «КАРПАТИ», який відбудеться 14-16 листопада 2019 року у м. Львів.