Перший Симпозіум Центральної Європи по неврології психіатрії та наркології «Карпати»

20 — 21 листопада 2015 року у Львові відбувся Перший Симпозіум Центральної Європи з неврології, психіатрії та наркології «Карпати».

Організатором конференції став Ужгородський Національний Університет. Громадські організації «Армед» та Дніпровські Гуманітарні Ініціативи виступили в якості партнерів симпозіуму.

Протягом двох днів конференції більш ніж двісті п’ятдесят провідних неврологів, нейрохірургів та психіатрів з усіх кутків України обговорювали найбільш складні та дискутабельні питання діагностики та лікування.

Наукова програма Першого Симпозіуму Центральної Європи з неврології, психіатрії та наркології «Карпати» - лекції, презентації, майстер класи, клінічні розбіри хворих дали можливість ще на крок наблизитись до рішення питання допомоги хворим з різноманітними неврологічними захворюваннями.

На думку голови організаційного комітету, ректора Ужгородського Національного Університету, д.м.н., проф. Смоланки В.І. та заступника голови д.м.н., проф. Ороса М.М. Перший Симпозіум Центральної Європи з неврології, психіатрії та наркології «Карпати» повинен стати щорічним. Головною метою його повинен стати вихід української неврології та психіатрії на якісно новий  європейський рівень.

Висловлюємо щиру подяку фармацевтичним компаніям спонсорам симпозіуму:

Генеральному спонсору компанії ТОВ «Такеда Україна»

Головному спонсору компанії «Файзер Ейч.Си.Пи. Корпорейшн»

Спонсорам конференції:

Представництву «Др.Реддіс Лабораторіс Лімітед»

Представництву «ЕВЕР Нейро Фарма ГмбХ»

Представництву «Вьорваг Фарма ГмбХ и Ко. КГ»

«Ділео Фарма Україна»

ВАТ Киевский вітаміный завод

ТОВ «Санофі-Авентис Україна»

ТОВ «РОСТ ДІСТРІБЮШН»

ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД»

«ВОРЛД МЕДИЦИН фармасьютікал компані»

Stada CIS (Штада)