Посттравматичний стресовий розлад. Психологічна та соціальна адаптація.

В місті Дніпро 7 червня відбувся особливий майстер клас. Всесвітньо відомий фахівець, доктор філософії, вчений психолог, ветеран В’єтнамської війни, консультант Корпусу миру Френк Пьюселік ділився своїм досвідом та методами профілактики і реабілітації учасників бойових дій з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).

У роботі майстер-класа прийняли участь понад 200 різних за фахом лікарів міста Дніпро та Дніпропетровської області, а також психологи, волонтери та ветерани ЗСУ.

За останні 40 років пан Пьюселік був консультантом по поверненню та реабілітації військових у восьми збройних конфліктах на двох континентах. Розроблена їм методика дозволяє військовим, які піддалися стресовому впливу та повернулися з зони бойових дій пройти психологічну трансформацію та реінтеграцію в мирне життя.

Цей шлях є не дуже швидким, зазвичай непростим але вкрай необхідним для людини з ПТСР. Протягом цілого дня слухачі майстер класу отримали базові знання та базові практичні навички щодо комунікації з вчорашніми бійцями.

Ці знання та навички –дієвий інструмент в запобіганні розвитку та прогресуванню ПТСР, це можливість допомогти якнайбільшої кількості військових та членів їх родин. Дуже важно вмістити 6-ти денний тренінг, а саме стільки триває повний курс навчання за цією програмою, в одноденний майстер клас, але саме головне, саме необхідне слухачі змогли отримати від Френка Пьюселіка.

Дуже дякуємо фармацевтичній компанії Такеда, яка підтримала цей майстер клас в рамках програми соціальної відповідальності компанії, а також співорганізатору, компанії «Пьюселік Консалтінг Груп» за партнерську допомогу у проведенні майстер класу в м. Дніпро.