Майстер-клас для лікарів

"Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Психологічна та соціальна адаптація"

Запрошуємо Вас переглянути відео майстер-класу «Гаряча тема сьогодення: посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Психологічна та соціальна адаптація», який відбувся 18 березня 2017 року у конференц-залі готельного комплексу Radisson Blue Resort (Буковель, село Поляниця, Яремче, Івано-Франківська область).

Майстер-клас проводить Френк Пьюселік — всесвітньо відомий бізнес-тренер, який з 2014 року реалізує Всеукраїнську програму «Підготовка тренерів-практиків щодо запобігання ПТСР».

У рамках цієї програми ветерани, лікарі, психологи, соціальні працівники, волонтери, співробітники патрульної поліції з різних куточків України отримують унікальні навички надання психологічної та соціальної допомоги учасникам бойових дій, членам їх сімей і громадянам, які стали вимушеними переселенцями із зони бойових дій.

Висловлюємо впевненість, що майстер-клас буде дуже корисним у вашій щоденній роботі та допоможе в реалізації програми психологічної реабілітації і реінтеграції для всіх, хто піддався впливу ПТСР.

Майстер-клас проводився за підтримки фармацевтичної компанії Такеда у рамках проекту соціальної відповідальності компанії.

Матеріали до майстер-класу