Вельмишановні колеги!

Вельмишановні колеги!

Ми раді повідомити Вам, що робота Регіонального центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро продовжується. Ситуація з розповсюдженням епідемії COVID 19, як в світі так і в Україні, впливає на всі аспекти життя, в тому числі і на умови професійної освіти.


Ми прагнемо зробити процес навчання максимально зручним і практично значущім для Вас. Саме тому даний лекційний курс пройде у Принципово новому форматі.
Програма курсу складається з двох великих блоків: лекційний блок і блок практичних занять.

 

Лекційний блок:
Всім зареєстрованим і сплатившим участь курсантам 15.12.2021 року о 09:00 буде надано доступ в особистий кабінет, в якому будуть розміщені відеозаписи всіх тематичних лекцій даного курсу. Записи будуть доступні для перегляду протягом 6-ти місяців. Ви зможете переглядати їх в довільному порядку в будь-який зручний для Вас час.

 

Блок практичних занять:
Практичні заняття будуть проходити на базі платформи Zoom 16.12.2021, 17.12.2021 та 18.12.202. Початок блоку практичних занять о 16:00. Тривалість 3 години.

Кожен блок буде складатися з 3-частин:
• Онлайн практичний майстер клас
• Колективний розбір клінічних кейсів (кейси будуть вислані всім курсантам напередодні ввечері)
• Вечірня дискусія (спікери дадуть відповіді на запитання в онлайн форматі)

 

Звертаємо Вашу увагу, що для отримання сертифіката учасника лекційного курсу підключення і активна участь в блоці практичних занять є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ.
Ви зможете задати питання лекторам курсу, залишивши їх в коментарях під відео лекції, або безпосередньо під час вечірньої дискусії.

 

Крім цього, Ви можете запропонувати свій клінічний кейс для розбору, відправивши його за адресою: head@armed.org.ua

 

І звичайно ж ми раді повідомити, що автор найцікавішого, на думку журі, кейсу отримає приємний приз - сертифікат на безкоштовну участь в одному з наступних лекційних курсів (на вибір переможця).
Ми закликаємо Вас взяти найактивнішу участь в блоці практичних занять.


Спікери лекційного курсу

Спікери лекційного курсу

Alexander Zlotnik MD, PhD

Професор та керівник відділу анестезіології та терапії критичних станів, Медичний центр Університету Сороки, факультет медичних наук, Університет Бен-Гуріона Негєва, Бер Шева, Ізраїль.

Наукові дослідження в галузі нейропротекції після гострих порушень мозкового кровообігу, включаючи ЧМТ, шок та субарахноїдальний крововилив. Наукові публікації пов'язані з різними областями клінічної анестезіології, включаючи акушерську, педіатричну анестезію та терапію критичних станів. Александр Злонтнік є головою підкомітету з нейроанестезії в Європейському суспільстві анестезіологів.

Konstantin Lebedinskiy MD, PhD

Завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії СЗГМУ ім. І.І. Мечникова, доктор медичних наук, професор.

Заступник голови методичної ради СЗГМУ ім. І.І. Мечникова, Президент загальноросійської громадської організації Федерація анестезіологів і реаніматологів (ФАР); заступник голови експертної ради ВАК по хірургічним наук; член Ради Європейського товариства анестезіології та інтенсивної терапії (ESAIC).

Andrey Varvinskiy, MD, DA, DESA, FRCA

Консультант-анестезіолог лікарні Торбей м. Торкі Девон, Великобританія.

Екзаменатор Королівського Коледжу Анестезіологів (FRCA) та Європейського Диплому з Анестезіології та ІТ(EDAIC), Експерт з проблеми важких дихальних шляхів/

Vladimir Cherniy, MD, PhD

Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, головний науковий консультант Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини, Державного управління справами

Науковий інтерес та дослідження в галузі гострого інсульту та важкої черепно-мозкової травми.

Yuriy Kobelatskiy, MD, PhD

Доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровський державний медичний університет, Президент Міждисциплінарної академії медицини болю, член Ради Європейського товариства анестезіології (ESA), керівник Дніпровського регіонального центру Комітету з європейського анестезіологічного утворення (CEEA )

Науковий інтерес та дослідження в галузі загальна анестезія, лікування післяопераційного та хронічного болю.

Elena Khomenko MD, PhD

Старший науковий співробітник відділу анестезілології та інтенсивної терапії у Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

Oleg Tarabrin MD, PhD

Доктор медичних наук, професор, кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів Одеський національний медичний університет

Maxim Pilipenko, MD, PhD

Доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії у Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика

Svetlana Dudukina, MD, PhD

Доктор медичних наук, професор

Експерт за фахом анестезіологія та ІТ Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА

Denis Surkov MD

Завідувач відділенням, лікар-дитячий анестезіолог вищої категорії, к.мед.н.

Alexandr Mashin, MD

Асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровський державний медичний університет


Умови участі в лекційному курсі для лікарі та лікарів інтернів


Перелік лекцій курсу СЕЕА №1 16-18 грудня 2021


Графік практичних занять курсу СЕЕА №1 16-18 грудня 2021

Початок о 16:00. Тривалість 3 години.


телефон для довідок:

(097) 367-98-76 – директор ГО «АРМЕД» Громадська Марія Євгенівна, електронна адреса director@armed.org.ua