Курс лекцій CEEA №5

(Neurology, Regional Anesthesia and Pain Management)

25 жовтня 2018 року у місті Дніпро відбулося відкриття регіонального центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA).  Ця видатна подія сталася під час  ІІ Симпозіуму з міжнародною участю «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю».

Регіональний центр Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро це один з більше ніж 60-ти освітніх центрів, що працюють в усьому світі. Завдяки цим центрам реалізується головна мета CEEA - підвищення стандартів анестезіологічної допомоги на максимально високому рівні шляхом постійної медичної освіти (CME) та постійного професійного розвитку (CPD) у тісній співпраці з Європейським Товариством Анестезіологів (ESA) та Всесвітньою Федерацією Товариств Анестезіологів (WFSA).

CEEA була утворена в 1986 році як фундація європейської освіти в галузі анестезіології (FEEA). Вже більше ніж 30 років тисячі наших колег з всього світу беруть участь у курсах CEEA. Щороку понад тисяча фахівців успішно завершують освітній цикл з шести курсів CEEA.

Зараз, оновлений формат курсів CEEA поширюється на всі сфери анестезіології, інтенсивної терапії, невідкладної медицини та лікування болю.

Відкриття регіонального центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у м. Дніпро стало важливим кроком на шляху до виходу професійної медичної освіти в галузі анестезіологія та інтенсивна терапія на якісно новий, європейський рівень.

Ми дуже вдячні адміністрації Обласної Клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова за всебічну підтримку та допомогу в проведенні першого у м. Дніпро лекційного курсу Центру Європейської освіти в анестезіології (CEEA).

Цього разу понад 50 курсантів отримали як теоретичні знання, так і практичні навички в галузі анестезіологія та інтенсивна терапія за тематикою неврологія, регіональна анестезія та менеджмент білю.

Серед викладачів курсу провідні фахівці анестезіологи, інтенсивні терапевти, неврологи, нейрохірурги тощо з України, Ізраїлю, Польщі, Росії та Франції.

Регіональний центр Європейської освіти в анестезіології (CEEA) у місті Дніпро планує проведення 2-х освітніх курсів протягом року. Найближчий курс, очікується весною 2019 року.

Уважно слідкуйте за інформацією.

Матеріали курсу

Матеріали курсу