Науково-практичні майстер-класи для сімейних лікарів України «Ставимо діагноз разом»

Громадська організація «АРМЕД» та фармацевтична компанія Такеда розпочали цикл науково практичних майстер класів для сімейних лікарів України «Ставимо діагноз разом».

25 жовтня майстер клас пройшов у Львові, а 26 жовтня у Києві. Теми, які розглядались під час майстер класів є напевно найбільш актуальними та важливими для лікарів загальної практики.

А саме, це експертний розбір клінічного випадка хворого похилого віку з артеріальною гіпертензією та її укладенням, хронічним цереброваскулярним захворюванням. Саме такі коморбідні хворі викликають найбільшу кількість питань у практичних лікарів, а медична допомога їм є дуже складним завданням.

Тому до роботи у майстер класах були залучені провідні фахівці України з кардіології та неврології Радченко Ганна Дмитрівна, Орос Михайло Михайлович, Несукай Олена Генадіївна та Слободін Тетяна Миколаївна.

Цікавий клінічний випадок, актуальність проблеми, досвід експертів та відверта зацікавленість аудиторії забезпечили активне обговорення, професійну дискусію та прийняття сумісного рішення щодо допомоги хворим цієї категорії. Наступні майстер класи чекають міста Дніпро та Запоріжжя на початку листопада.