Науково-практичні майстер-класи для сімейних лікарів України «Ставимо діагноз разом»

2 та 3 листопада сімейні лікарі міст Запоріжжя та Дніпро мали нагоду прийняти участь у роботі науково практичних майстер класів для сімейних лікарів України «Ставимо діагноз разом». Ці міста прийняли естафету від Львову та Києву.

Слід зазначити, що питання, які були підняті під час майстер класів, були не менш актуальними, а дискусії не менш цікавими та запеклими.

В якості експертів на цих майстер класах були залучені всі відомі фахівці кардіолог Коваль О.А. та неврологи Юдіна Т.В. та Пашковський В.І.

Враховуючи вибрані клінічні випадки, а це були коморбідні хворі похилого віку з артеріальною гіпертензією, ішемічною хворобою серця, цукровим діабетом, ХЦВЗ, болю у спині, невропатичним болем тощо, найбільшу увагу як експертів так і лікарської аудиторії привернули питання безпеки призначеної терапії та поліпрогмазія.

Але якими б не складними не були представлені клінічні випадки, своєрідний загальний медичний консиліум знайшов вірні рішення та призначив нашим хворим відповідне ефективне та безпечне лікування.

Організаторами заходу традиційно стали громадська організація «АРМЕД» та фармацевтична компанія «Такеда».