VII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»

 

20—21 травня 2020 р. в ONLINE форматі

shadow-ornament

Основною метою самовдосконалення в медицині є прагнення досягти високого професійного рівня, що неможливе без взаємодії фахівців різних напрямків з багаторічним досвідом. Вже традиційно в травні розпочала свою роботу Сьома щорічна міжнародна конференція "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРИШНЬОЇ МЕДИЦИНИ".

Натхненням для цьогорічної конференції стали життєрадісні, надихаючі соняшники, що вкривають собою поля нашої Придніпровщини. 

В цьому році ми приймаємо виклик і змінюємо підхід до проведення наукових форумів, що обумовлено поширенням пандемії COVID 19. Нажаль, зараз можливості особистого спілкування з колегами суттєво обмежена, однак формат онлайн-зустрічі дозволяє розширити нашу аудиторію.  В цьому році до роботи конференції долучилися понад три тисячі сімсот фахівців у галузі внутрішньої медицини з п'яти країн. Нашу конференцію дивились разом з Україною лікарі з Білорусі, Казахстану, Узбекистану та Республіки Молдови. 

Конференцію відкривала доповідь Тетяни Олексіївни Перцевої, що була присвячена діагностиці і лікуванню пневмонії в умовах пандемії COVID 19.

В секції «Захворювання респіраторної системи – нові виклики століття: у фокусі COVID 19» актуальні питання терапії бронхіальної астми та нові підходи до діагностики та лікування ХОЗЛ були висвітлені Дитятковською Євгенією Михайлівною, Конопкіною Людмилою Іванівною.

Наші іноземні колеги професор Олів’є Брюєр з м. Льєж, Бельгія, професор Микола Федорович Сорока з м. Мінськ, Республіки Білорусь представили доповіді, присвячені сучасним алгоритмам лікування остеоартриту згідно рекомендацій ESCEO 2019.

Гастроентерологічну секцію розпочав професор Степанов Юрій Миронович. Його доповідь була присвячена механізмам формування та оптимізації лікування неалкогольної жирової хвороби печінки. Продовжила секцію «Сучасна гастроентерологія» доповідь професора Цуркан Світлани Іванівни з м. Кишинів, Республіки Молдова, що висвітлила питання підходів до діагностики та лікування порушень травлення.

Актуальні питання лікування цукрового діабету були представлені у доповіді Перцевої Наталі Олегівни.

У секції «Системні захворювання сполучної тканини» обговорювалися сучасні стратегії діагностики та лікування, особливості медико-соціальної експертизи, особливості ведення пацієнтів сімейними лікарями. Доповіді зробили професор Олександр Вікторович Курята, експерт ДОЗ ДОДА за напрямком «Ревматологія» Лисунець Тетяни Корніївни та інші.

Актуальні питання нефрології обговорювали Фролова Євгенія Олександрівна та Хомяк Ніна Володимирівна.

На зв’язку з нами були експерти з Києва, Харкова, Полтави та Запоріжжя. Під час ефіру обговорювалися актуальні питання сучасної медичної практики. Протягом двох днів конференції лікарі з України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану та Республіки Молдова більше ніж 23 000 разів підключались до трансляції.

Ми раді активній участі фахівців у обговореннях та дискусіях, що відбулися під час конференції, та щиро натхнені можливості створення умов для вдосконалення безперервного професійного розвитку лікарів України.

Матеріали конференції

Наукова програма