28 лютого – 2 березня 2019 року с м. Яремче Івано-Франківської області пройшла науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології». Вже восьмий рік поспіль гостинна Франківська земля збирає фахівців неврологів та нейрохірургів з усіх куточків України. Це вже стало гарною традицією напочатку весни збиратися разом з колегами та обговорювати найважливіші питання сучасної діагностики, лікування та профілактики хворих з різноманітними неврологічними захворюваннями, обирати нові стратегічні напрямки розвитку галузі неврології та нейрохірургії в Україні. Серед спікерів цьогорічної конференції провідні неврологи та нейрохірурги України Міщенко Т.С., Дзяк Л.А., Смоланка В.І., Московко С.П., Кузнецова С.М., Насонова Т.І., Орос М.М., Негрич Т.І., Пашковський В.І., Гриб В.А. Ми дуже вдячні професору з Кракова Joanna Pera, яка прийняла участь у конференції в якості спікера. Найбільш цікавими секціями цього разу стали:

  • Науковий семінар за підтримки ініціативи Angels в Україні
  • Інтерактивна секція «Больовий синдром: нейропатичний/дисфункціональний»
  • Інтерактивна секція «Нейроінфекція. Аутоімунні захворювання»

Ми чекаємо на зустріч з вами, шановні колеги, весною наступного 2020 року та сподіваємось, що дев’ята науково-практична конференція «Сучасні аспекти клінічної неврології» порадує нас цікавими зустрічами, змістовними науковими доповідями та живим спілкуванням.

Дати та місце проведення дев’ятої науково-практичної конференції «Сучасні аспекти клінічної неврології» буде повідомлено найближчим часом.