Рубрики
Новини Новости

П’ята щорічна науково практична конференція «Актуальні аспекти в клінічній неврології»

П’ята щорічна науково практична конференція «Актуальні аспекти в клінічній неврології» пройшла в 10-11 березня 2016 року традиційно в конгрес холі готелю «Редіссон Буковель». У цій конференції взяли участь 260 неврологів практично з усіх регіонів України. Протягом 2-х, насичених науковими секціями, днів обговорювалися питання лікування хворих з інсультом і його наслідками, допомога хворим після ЧМТ, терапія болю, лікування захворювань периферичної нервової системи, епілепсія, хвороба Паркінсона і багато, багато іншого.

DSCN4232

Особливий інтерес у лікарів викликали практичні майстер класи та клінічні розбори.

Відкрив конференцію науково практичний семінар «Вибрані питання інтенсівної терапії в неврології». Провели семінар провідні українські експерти в цьому питанні професора Черній В.І. і Титов І.І.

DSCN4116

Значущою подією наукової програми став симпозіум компанії Такеда, на якому були представлені результати міжнародного клінічного дослідження ефективності препарату Актовегін «Артеміда». У доповіді професора неврології з Медичного університету Барселони Джерзі Крупинські були представлені сучасні світові дані по проблемі постінсультной деменції і основні напрямки вирішення даної проблеми.

DSCN4201

Професор психіатрії з міста Гетеборг (Швеція) Інгмар Скоуг представив результати дослідження «Артеміда», яка може стати новою надією для хворих з постінсультними когнітивними порушеннями.

DSCN4193

Проблемі тазових болів був присвячений Експерт-форум «Тазові Болі. Міждісціплінарній підхід: погляд невролога та ортопеда». Допомогли лікарям розібратися в цьому непростому питанні професор неврології Орос М.М. і к.м.н. директор медичного центру Сергієнко Р.А.

В рамках наукового семінару «Запальні та аутоімунні захворювання нервової системи» використовувалася система інтерактивного голосування. Кожен лікар — учасник семінару, зміг висловити свою думку про вибір оптимальної тактики лікування цих пацієнтів.

Організатори конференції: Івано-Франківський національний медичний університет та громадська організація «Армед» запросили лікарів взяти участь в шостій щорічній науково практичній конференції «Актуальні аспекти в клінічній неврології», яка відбудеться 2-3 березня 2017 в місті Яремче Івано-Франківської області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.